Pääsivu | Toimikunta | Toimintasuunnitelma | Ajankohtaista | Historia| Seuturyhmä
  Jäsenasiat | Nuorisojaosto | Veteraanijaosto | Sekalaista | Toimintakalenteri | Linkit

PIKKALAN METALLITYÖNTEKIJÄIN AMMATTIOSASTO 11. RY

TOIMIKUNTA 2016

 

 

Puheenjohtaja / Tiedotussihteeri / Kirjeenvaihtaja

Kaarle Brisk                        040-5086509 Prysmian Finland Oy          kaarle.brisk@prysmiangroup.com

                                                                                                             kaarle.brisk@gmail.com

                                           

Varapuheenjohtaja

Jari Tapio Vilppula              040-5747332 Nordic Aluminium Oy          jari.vilppula@nordicaluminium.fi

 

Sihteeri / Jäsenhuoltaja

Leo Vartiainen                    040-5849136 Prysmian Finland  Oy           leo.vartiainen@pp1.inet.fi

 

Taloudenhoitaja

Reijo Pikkarainen                050-3032975 Prysmian Finland OY          reijo.pikkarainen@kolumbus.fi

 

Varasihteeri/Veteraanivastaava

Tuomo Tiitinen                   040-7535800   Prysmian Finland OY           tuomo.t.tiitinen@gmail.com                                       

Nuorisovastaava               

Jani Karttunen                     0465789331  Prysmian Finland Oy          karttunen1@hotmail.com   

 

Opintosihteeri / kv-vastaava

Kaarle Brisk                        040-5086509 Prysmian Finland Oy           kaarle.brisk@prysmiangroup.com

 

Jäsen

Tero Suominen                    040-5264055 Prysmian Finland Oy              tero.suominen@prysmiangroup.com

 

Varajäsenet

 

Pauli Mäkelä                       Nordic Aluminium Oy                             

Keijo Muikku                      Prysmian Finland Oy          

Jani Mämmi                       Nordic Aluminium Oy       

Markku Juola                      Prysmian Finland Oy          

Juha Nummela                    Prysmian Finland Oy

Sami Kuronen                     Prysmian Finland Oy

Pauli Piirainen                       Prysmian Finland Oy

 

 

www.metalli11.fi                                                                                      metalli11(at)metalli11.fi

 

 

 

 

             Tätä sivustoa on viimeksi päivitetty lauantai 19. helmikuuta 2016  Emme vastaa sivuilla esiintyvistä tiedoista!